Aktuální informace

Informace k bezhotovostním platbám z MMR ke konci roku 2020

V souvislosti s provedením roční účetní závěrky Ministerstva pro místní rozvoj (dále jen „MMR“) za rok 2020 dojde 11. 12. 2020 k zastavení bezhotovostních plateb z účtu MMR.

Web IROP má nový design

Webové stránky IROP prošly vizuálními změnami, které nemají za cíl pouze zatraktivnit web IROP podle aktuálních trendů, ale také poskytnout rychle důležité informace a připravit web na navazující programové období IROP 2021-2027.

IROP využije peníze z REACT-EU

Vláda dnes schválila využití finančních prostředků REACT-EU pro Integrovaný regionální operační program 2014-2020. Podpora bude směřovat do zdravotnictví, integrovaného záchranného systému, výstavby domovů pro seniory a další.

Roadshow IROP v Plzni, Zlíně a Brně se v plánovaných termínech NEKONAJÍ

Setkání v rámci roadshow IROP zaměřená na „Představení Integrovaného regionálního operačního programu pro období 2021 - 2027", která se měla uskutečnit dne 8. října v prostorách PRIMAVERA Hotel & Congress centre v Plzni, dne 13. října v Hotelu Baltaci Atrium ve Zlíně a dne 20. října v Hotelu Passage v Brně se NEKONAJÍ.

Aktualizace výzev pro integrované projekty ITI a IPRÚ ve  specifickém cíli Doprava -  formální úprava Specifických pravidel

Ministerstvo pro místní rozvoj ČR jako Řídicí orgán IROP oznamuje, že dne 1. října 2020 byly vydány revize Specifických pravidel u výzev pro předkládání integrovaných projektů IROP č. 50 Udržitelná doprava – integrované projekty ITI a č. 51 Udržitelná doprava – integrované projekty IPRÚ ve Specifickém cíli 1.2.

Všechny novinky

Sledujte nás

Kalendář akcí a výzev