Aktuální informace

Navýšení alokace 98. výzvy - Rozvoj, modernizace a posílení odolnosti páteřní sítě poskytovatelů zdravotní péče s ohledem na potenciální hrozby
23. 7. 2021

Řídicí orgán IROP oznamuje revizi textu výzvy č. 98 IROP „Rozvoj, modernizace a posílení odolnosti páteřní sítě poskytovatelů zdravotní péče s ohledem na potenciální hrozby“.

Aktualizace 100. výzvy - Zvýšení připravenosti subjektů zapojených do řešení hrozeb
22. 7. 2021

Řídicí orgán IROP oznamuje revizi textu výzvy č. 100 IROP „Zvýšení připravenosti subjektů zapojených do řešení hrozeb“ a aktualizaci Specifických pravidel pro žadatele a příjemce.

Aktualizace 99. výzvy - Rozvoj a zvýšení odolnosti poskytovatelů péče o zvlášť ohrožené pacienty
22. 7. 2021

Řídicí orgán IROP oznamuje revizi textu výzvy č. 99 IROP „Rozvoj a zvýšení odolnosti poskytovatelů péče o zvlášť ohrožené pacienty“ a aktualizaci Specifických pravidel pro žadatele a příjemce.

MMR: Máme pro vás tipy na návštěvu opravených českých památek
9. 7. 2021

Prázdninové cestování nabízí v České republice tisíce atraktivních cílů. Přes 290 z nich podpořil Integrovaný regionální operační program (IROP), který spravuje Ministerstvo pro místní rozvoj. Díky dotacím 12,8 miliardy korun mnohá místa z našeho kulturního dědictví prokoukla a zlepšila tak služby návštěvníkům.

Posun data zahájení příjmu žádostí o podporu v 99. a 100. výzvě IROP, REACT-EU – zdravotnictví
28. 6. 2021

Ministerstvo pro místní rozvoj po vzájemném jednání a dohodě s Ministerstvem zdravotnictví a Asociací krajů ČR, oznamuje revizi textu výzvy č. 99 a 100.

Všechny novinky

Sledujte nás

Kalendář akcí a výzev