Aktuální informace

IROP vyhlašuje výzvy REACT-EU na oblast zdravotnictví
15. 4. 2021

Řídicí orgán IROP dnes vyhlašuje výzvy na oblast zdravotnictví. Výzvy jsou zaměřené na posílení odolnosti systému českého zdravotnictví. Celkem je na zdravotnictví vyčleněno s využitím nového evropského investičního nástroje REACT-EU 15 miliard na pomoc při podpoře zotavení z krize v souvislosti s pandemií ...

Do kybernetické bezpečnosti nemocnic a zabezpečení systémů veřejné správy půjde v příštích šesti letech jen z IROP 7,5 miliardy korun
9. 4. 2021

V České republice se orgány veřejné správy, školská zařízení, ale i nemocnice stávají stále častěji terčem sofistikovaných kybernetických útoků. Jednou z priorit Integrovaného regionálního operačního programu je proto podpora kybernetické bezpečnosti informačních systémů veřejné správy a nemocnic. V dalších letech budou podpořeny projekty za téměř 7,5 miliardy korun.

MMR: IROP investuje do bezpečí a zdraví lidí na regionálních silnicích po celé republice 44,5 miliardy korun
8. 4. 2021

Integrovaný regionální operační program (IROP) k dnešnímu dni poskytl dotaci 981 projektům za více než 44,5 miliardy korun zaměřeným na modernizaci nebo budování silnic II. a III. třídy, modernizaci přestupních terminálů nebo budování cyklostezek a bezpečnostních opatření pro chodce a cyklisty. Dokončeno bylo téměř 680 projektů za necelých 24 miliard.

Programový dokument IROP na roky 2021-2027 odeslán do Bruselu
23. 3. 2021

Řídicí orgán Integrovaného regionálního operačního programu (IROP) uveřejnil novou verzi návrhu Programového dokumentu IROP pro období 2021-2027, která byla odeslána k připomínkám Evropské komisi. Tento dokument již obsahuje také finanční tabulky a indikátory.

Podcast Evropské fondy v období 2021-2027 v novém dílu představí Integrovaný regionální operační program
16. 3. 2021

Další díl série podcastů Evropské fondy v období 2021-2027 představí Integrovaný regionální operační program. V čem bude nový IROP navazovat na ten minulý a co jiného chystá? Na to odpoví Zdeněk Semorád, náměstek pro řízení Sekce evropských a národních programů MMR.

Všechny novinky

Sledujte nás

Kalendář akcí a výzev